עם כמות הידע האינסופית שקיימת כיום, המידע לכשעצמו הפך ללא יעיל ולא רלוונטי. כדי לצמוח, צריך לדעת להפיק מהמידע הזה תובנות. תובנות מדויקות ומבוססות מחקר, שרק בעזרתן אפשר לקבל החלטות מושכלות באמת.
חברת אדקיט מתמחה בייעוץ לצמיחה המבוסס על מחקר גלובלי וניתוחי מידע מעמיקים לחברות מובילות בישראל ובעולם. עם 30 שנות ניסיון, צוות חוקרים ויועצים מומחים וגישה למאגרי המידע האיכותיים והגדולים בעולם – אנו מחוייבים ללוות אותך בכל אתגר ולספק לך את התובנות האפקטיביות ביותר לצמיחה.
צוותי המחקר והייעוץ של אדקיט תומכים במנהלים בכירים, הנדרשים לתהליך של קבלת החלטות אסטרטגיות בהתבסס על עובדות ומקרי בוחן, על ניתוח סביבה עסקית מקומית או גלובלית, השראה מהעולם, יצירת תחזיות וניתוח שווקים כולל.

ייעוץ מבוסס מחקר 360, מחקר פנימי וחיצוני מהעולם עם התאמה לשוק הלוקאלי
אנו מאמינים שייעוץ נכון צריך להתבסס על עובדות ועל ניסיון וממנו שואבים השראה ליצירת פתרונות חדשניים או פשוט התאמה לשוק המקומי. על כן צוותי המחקר שלנו, בוגרי יחידות עלית ממודיעין, מהצבא או ממנגנוני הביטחון הישראליים, נשענים על מספר מתודולוגיות שמקיפות את כלל מקורות המידע.
כלל מקורות המידע האלה, עם מודלים לניתוח מידע ומודלים לניתוח אסטרטגי, מאפשרים לנו לייצר תובנות מהימנות לצמיחה בטווח הקצר והארוך.

בים המידע הסוער, חברת אדקיט היא המגדלור שעוזר לך לסמן את היעד הבא – ואז להגיע אליו בבטחה.

[contact_shortcode mailto="miki@adkit.co.il" title="רוצים לקבל תובנות לצמיחה? צרו עמנו קשר!"]

רוצים לקבל מידע נוסף? צרו עמנו קשר!

שליחת ההודעה נכשלה. אנא נסה מאוחר יותר או פנה למנהל האתר בשיטה אחרת.   מגזרי פעילות עיקריים

   כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

   גודל פונט
   ניגודיות