יפעת מכרזים שילוב בין סוכן חכם לסוכן מיומן

ביפעת מכרזים, החברה הותיקה בישראל בתחום המכרזים, מאמינים בשילוב בין טכנולוגיה חדשנית לכוח אדם מקצועי ומנוסה; הצוות האנושי מגדיר את מילות החיפוש והקטגוריות ומערכת המחשוב מאתרת ומפנה למחשב ולאפליקציה בזמן אמת – עשרות אלפי הזדמנויות עם מאות אלפי מילות מפתח

ככל הנראה, היה זה אפלטון שאמר לראשונה: "הצורך הוא אבי ההמצאה". ארבע מילים אלו, מכילות את הדלק של כל המהפכות הטכנולוגיות משחר ימי האדם על כדור הארץ. מאז ועד היום יוזמות רבות קמו והפכו את חיינו לקלים יותר בהרבה מובנים ולמורכבים ומסובכים יותר במובנים אחרים. דוגמא אחת למורכבות הזו היא עידן המידע בו אנו מצויים כעת. הצורך שלנו במידע עדכני ככל האפשר ובזמן אמת, הופך חיוני יותר בחיינו המודרניים, אך בשל כמויות המידע הרבות, לברור את המוץ מן התבן הוא תהליך לא פשוט.

עבור עסקים רבים המסתמכים על מכרזים בתחומי עיסוקם, (במרחב גיאוגרפי גדול) כדי להתרחב ולהגדיל את נפח פעילותם, מידע מדויק, מהיר ורלוונטי הוא סם חיים. במיוחד כאשר מדובר על שווקים רוויים ותחרותיים. חברת "יפעת מכרזים", העוסקת בתחום יותר מ 25 שנים פיתחה מערכת טכנולוגית חדשנית אשר בשילוב עם כח אנושי מיומן ומנוסה משיגה עבור לקוחותיה הצלחות והישגים רבים.

איך זה עובד? 

כאמור, בעולם שכולו מידע וידע, אחד האתגרים שלנו כמערכת הוא היכולת לנטר מידע רב  ככל האפשר ממקסימום מקורות ויחד עם זאת, לספק ללקוח אך ורק את המידע הרלוונטי לתחום פעילותו. בתחום בו מתפרסמים בכל שנה כ-45,000 מכרזים ומגמת הגידול עומדת על יותר מ-10% מדי שנה, קיים קושי לעקוב אחרי כל המכרזים. למקבל השרות, בעל העסק, הקבלן, היצרן וספק השירותים – אין את הכלים והיכולת לנטר ולהתמודד עם כמויות המידע ולנטרל את ה״רעש״. כדי לעמוד במשימות הללו, אנחנו מצוידים במערכות איסוף מידע מתקדמות (קראולרים) העושות שימוש באלגוריתמים מתקדמים המסוגלים לנטר מידע 24/7 במחזורי בדיקה קצרים במיוחד. בנוסף, כדי להיות מדויקים, המערכות שלנו מבצעות חיפושים מורפולוגיים מתקדמים על המילים שנבחרו עבור הלקוח כיעד חיפוש.  גולת הכותרת הטכנולוגית של החברה היא ה"סוכן החכם" המתקדם שלנו. מדובר ב"סוכן" מורפולוגי (מילולי) המותאם למשתמש ולדרישותיו, לפיכך הוא מבצע חיפושים מורכבים כגון סמיכות מילים, צירופי מילים וכדומה. המידע מחולק ל-74 ענפים עם תתי ענפים, כאשר ה"סוכן", מאפשר להביא ללקוח את המידע המדויק הקיים בתחומו, על בסיס ענף או על בסיס מילות מפתח. המערכת מספקת עשרות אלפי הזדמנויות עם מאות אלפי מילות מפתח.

אפליקציית מכרזים

כדי להשלים את היכולות, המערכות של "יפעת מכרזים", מצוידות בטכנולוגיית מידע מרחוק המסוגלות להעביר מידע ליעדו, בזמן אמת. בשנים האחרונות הפכו מכשירי הסלולר לטלפונים חכמים ומרכזים יכולות טכנולוגיות רבות המאפשרות לרובנו לשלוט במגוון תחומים ממכשירים אלו. לשם כך, הושקעה ב"יפעת מכרזים" מחשבה רבה בהתאמת אפליקציית מובייל איכותית ועדכנית. האפליקציה מעודכנת בזמן אמת ומאפשרת התראות וגישה מלאה לכל המידע הרלוונטי. באמצעות האפליקציה, ניתן לנהל תזכורות, לקדם מידע לטיפולו של הגורם הנוגע בארגון, ניתן לצפות בתמונת המכרז כפי שהתפרסמה בעיתונות ( קטע עתונות סרוק), לנהל תגיות, ולהתממשק לאפליקציית Waze .

היתרון האנושי

לצד האמצעים הטכנולוגיים ומערכות המחשוב המתקדמות, היתרון האמיתי שלנו נוצר בשילוב ביניהן למשאב אנושי מקצועי, מנוסה ומיומן. במאגרי מידע שונים נדרש המשתמש להגדיר עצמאית מהן קטגוריות המידע אותן הוא מבקש לאתר. ב"יפעת מכרזים" הלקוח לא לבד. מכיוון שההגדרה המדויקת למערכת  הטכנולוגית, תשפיע על הצלחות החיפוש של ה"סוכן החכם", צוות אנושי ומנוסה יגדיר את מילות החיפוש ל"סוכן החכם", ביחד עם הלקוח. הצוות המקצועי  יודע לשאול את השאלות הנכונות אודות תחום עיסוק והענף בו הוא פועל. ביחד עם הלקוח אנו מגדירים פרופיל חיפוש שיניב עבורו מידע רלוונטי ומדויק. זאת ועוד, כדי לוודא שההגדרות הראשוניות מניבות את התוצאות הרצויות, לאחר תקופת זמן בה הלקוח מקבל את שירותי המידע שלנו, נוצר עימו קשר לבדיקת שביעות רצונו ולייעול תהליכי העבודה מול המערכת ככל הנדרש.